Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niezbędny sprzęt laboratoryjny

Do nowo powstałego laboratorium, które potrzebuje wyposażyć szukam firmy, najlepiej z Warszawy lub okolic która zajmuje się sprzedażą sprzętu laboratoryjnego, oczywiście w dobrej cenie i z krótkim terminem dostaw. Czy ktoś może ktoś polecić firmę w której regularnie zamawia zaopatrzenie do swojego laboratorium? Zależy mi na sprawdzonej firmie, będącej już trochę czasu na rynku z którą chciałbym nawiązać dłuższą współpracę i stale będzie mi dostarczać zaopatrzenie w profesjonalny, dobrej jakości sprzęt laboratoryjny do mojego laboratorium.
Odpowiedz

Laboratorium w którym pracuje zaopatrzenie robi w Warszawskiej firmie Anchem Plus, naprawdę mają sprzęt najwyższej jakości. My kupujemy od nich produkty do wykonywania próbek do analizy chemicznej oraz zakresu chromatografii. Wiem że mają fajne ceny i rabaty dla stałych klientów. Posiadają stronę internetową https://anchemplus.pl/ na której można zobaczyć sprzęt oraz z jakimi producentami współpracują, a nie ukrywam że są to najlepsze firmy na światowym rynku. Myślę że kupując u nich sprzęt, będziesz zadowolony. Powodzenia
Odpowiedz

Witam, ja również mogę polecić firmę Anchem Plus mają sprzęt najwyższej jakości aparatura i akcesoria szczególnie polecam urządzenia, które służą do chromatografii. Zawsze miła i profesjonalna obsługa, bardzo pomocna przy wykonywaniu zamówienia. Zawsze stają na wysokości zadania i zamówienie jest często dostarczane nawet przed terminem realizacji. Oczywiście przed każdą wysyłką informują kiedy będzie dostawa danego zamówienia. Firma naprawdę godna polecenia do dłuższej współpracy.
Odpowiedz

Prowadząc swoją firmę, ponad 20 lat miałam do czynienia z wieloma mało profesjonalnymi firmami które zatrudniając pracowników nie znają się na tym co sprzedają. W tej firmie tak nie ma. Pracownicy Anchem Plus znają się na swojej pracy, na akcesoriach i aparaturze którą sprzedają. Jeśli nawet wychodzi jakaś nowość to znają dokładne parametry nowego sprzętu. Bardzo duży wybór różnego rodzaju sprzęt. Poza tym jest to firma z wieloletnim doświadczeniem godna pochwały.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości