Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niezbędny sprzęt laboratoryjny

#1

Do nowo powstałego laboratorium, które potrzebuje wyposażyć szukam firmy, najlepiej z Warszawy lub okolic która zajmuje się sprzedażą sprzętu laboratoryjnego, oczywiście w dobrej cenie i z krótkim terminem dostaw. Czy ktoś może ktoś polecić firmę w której regularnie zamawia zaopatrzenie do swojego laboratorium? Zależy mi na sprawdzonej firmie, będącej już trochę czasu na rynku z którą chciałbym nawiązać dłuższą współpracę i stale będzie mi dostarczać zaopatrzenie w profesjonalny, dobrej jakości sprzęt laboratoryjny do mojego laboratorium.
Odpowiedz
#2

Laboratorium w którym pracuje zaopatrzenie robi w Warszawskiej firmie Anchem Plus, naprawdę mają sprzęt najwyższej jakości. My kupujemy od nich produkty do wykonywania próbek do analizy chemicznej oraz zakresu chromatografii. Wiem że mają fajne ceny i rabaty dla stałych klientów. Posiadają stronę internetową https://anchemplus.pl/ na której można zobaczyć sprzęt oraz z jakimi producentami współpracują, a nie ukrywam że są to najlepsze firmy na światowym rynku. Myślę że kupując u nich sprzęt, będziesz zadowolony. Powodzenia
Odpowiedz
#3

Witam, ja również mogę polecić firmę Anchem Plus mają sprzęt najwyższej jakości aparatura i akcesoria szczególnie polecam urządzenia, które służą do chromatografii. Zawsze miła i profesjonalna obsługa, bardzo pomocna przy wykonywaniu zamówienia. Zawsze stają na wysokości zadania i zamówienie jest często dostarczane nawet przed terminem realizacji. Oczywiście przed każdą wysyłką informują kiedy będzie dostawa danego zamówienia. Firma naprawdę godna polecenia do dłuższej współpracy.
Odpowiedz
#4

Prowadząc swoją firmę, ponad 20 lat miałam do czynienia z wieloma mało profesjonalnymi firmami które zatrudniając pracowników nie znają się na tym co sprzedają. W tej firmie tak nie ma. Pracownicy Anchem Plus znają się na swojej pracy, na akcesoriach i aparaturze którą sprzedają. Jeśli nawet wychodzi jakaś nowość to znają dokładne parametry nowego sprzętu. Bardzo duży wybór różnego rodzaju sprzęt. Poza tym jest to firma z wieloletnim doświadczeniem godna pochwały.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości