Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam firmy ogrodniczej wykonującej usługi ogrodnicze i przydomowe tarasy

Witam wszystkich. Planuję zrobić sobie drewniany taras i zagospodarować ogród przy moim domu. Szukam firmy, która wykona mi taras i zajmie się usługami ogrodniczymi, takimi jak projekt ogrodu, nasadzenia, nawodnienie itp. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tej kwestii i może polecić mi jakąś sprawdzoną firmę z okolic Otwocka pod Warszawą? Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej firmy? Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz

Przy wyborze firmy ogrodniczej wykonującej usługi ogrodnicze i budowę tarasów należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, takich jak:

•  doświadczenie i referencje firmy

•  jakość i gwarancja użytych materiałów

•  zakres i koszt usług

•  termin realizacji i sposób płatności

•  opinie innych klientów

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam
Odpowiedz

Witam, jeśli szukasz firmy, która wykona Ci drewniany taras i zajmie się usługami ogrodniczymi, to polecam Ci firmę Ogrody Proan z Otwocka. To firma z ponad 25 latami doświadczenia w projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Mają profesjonalny sprzęt i zespół specjalistów. Wykonują tarasy z różnych materiałów, w tym z drewna egzotycznego i kompozytu. Zajmują się też projektowaniem ogrodu, nasadzeniami, nawodnieniem i pielęgnacją. Są terminowi, rzetelni i mają atrakcyjne ceny. Ja korzystałem usługi ogrodnicze przy budowie tarasu i zagospodarowaniu ogrodu i byłem bardzo zadowolony. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie lub mailowo i zapytać o ofertę.
Odpowiedz

Firma Ogrody Pro-An zajmuje się szeroko pojętą architekturą krajobrazu i realizuje wiele projektów ogrodów prywatnych i publicznych. Stawia na terminowość, jakość i indywidualne podejście do każdego klienta. Posiada profesjonalny sprzęt do zakładania terenów zieleni, pielęgnacji ogrodów i budowy wszelkich powierzchni utwardzonych. Podobało mi się to jak ich zatrudniałam że firma ta współpracuje z wieloma szkółkami i centrami ogrodniczymi, dzięki czemu oferuje rośliny wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach. Polecam.
Odpowiedz

Firma Ogrody Pro-An to gwarancja pięknego i funkcjonalnego ogrodu, który będzie służył Ci przez wiele lat tak jak mi. Od 8 lat co pół roku przyjeżdżają do mnie podcinać drzewka i krzewy. Jeśli chcesz skorzystać z ich usług lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie, skontaktuj się z nimi pod numerem telefonu: 604 062 651 lub odwiedź ich stronę internetową: ogrodyproan.pl Mam nadzieję, że moja rekomendacja była pomocna. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, napisz do mnie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości