Forum na każdy temat
Transport maszyn i materiałów sypkich - Wersja do druku

+- Forum na każdy temat (https://wlosy-naturalne.pl)
+-- Dział: Forum ogólnotematyczne (https://wlosy-naturalne.pl/Forum-Forum-og%C3%B3lnotematyczne)
+--- Dział: Szukam firmy (https://wlosy-naturalne.pl/Forum-Szukam-firmy)
+--- Wątek: Transport maszyn i materiałów sypkich (/Thread-Transport-maszyn-i-materia%C5%82%C3%B3w-sypkich)Transport maszyn i materiałów sypkich - zygiwygi - 03-22-2022

Witam, szukam firmy która oferuje transport materiałów sypkich takich jak: kruszywo oraz transport maszyn budowlanych najlepiej jakby była to firma z Warszawy lub okolic obsługująca całe województwo mazowieckie. Jestem przedsiębiorcą prowadzącym kilka inwestycji budowlanych na terenie województwa warszawskiego. Obecna firma która zajmowała się transportem maszyn budowlanych i zaopatrzeniem naszych budów w kruszywo, się nie sprawdziła. Może ktoś poleci taką firmę z którą współpracuje. Po sprawdzeniu firmy po kilku dostawach możliwa dłuższa współpraca.


RE: Transport maszyn i materiałów sypkich - geralt1990 - 03-22-2022

Jeżeli szukasz sprawdzonej i dobrej firmy mającej usługi transportowe i budowlane podam ci namiar tel. 508 551 508, biuro@bojantransport.pl. Ciężko znaleźć firmę aby zawsze dostawy były na czas, ale ta firma Bojan Transport cię nie zawiedzie i maszyny i kruszywo będziesz miał w porę dostarczone. Prowadzę duże inwestycje budowlane na terenie Warszawy i dostawy zawsze mam na czas, posiadają wiem że mają swój kład kruszyw budowlanych. Nie są podwykonawcą, więc żwir, piasek, dolomit i kamienie dekoracyjne które mają w różnych gatunkach w ofercie z dostawą. Ja jestem zadowolony korzystając z tej firmy.


RE: Transport maszyn i materiałów sypkich - Janina24 - 03-22-2022

Jeśli chodzi o Warszawę to jak najbardziej polecam firmę Bojan Transport wykonuje transport maszyn budowlanych na terenie całego województwa warszawskiego. Firma posiada swoją stronę internetową na której możesz zapoznać się dokładnie z ofertą tej firmy https://bojantransport.pl/, a nie ukrywam że mają bardzo bogatą ofertę. Współpracuję z nimi około 10-ciu lat, ale wiem że są bardzo długo na rynku. Jeszcze mój tata który prowadził firmę przede mną już z nimi współpracował w zakresie robót ziemnych. Polecam wszystkim firmom budowlanym.